Spoření ve zlatě

  • Čeština
  • Slovenčina

Dotazy

  • -

Dotazy

Každou platbou nakupujete zlaté slitky, neboli cihličky, ty se nakupují fyzicky za každou přijatou korunu nebo euro.

Frekvenci a výši plateb si určuje každý klient sám. Pokud vynecháte platbu, nic se neděje, jen se prostě nic nenakoupí, přitom neplatíte žádné sankce.

O nákupu zlata rozhodujete pouze Vy vložením finanční částky, nemáte žádné povinnost platit pravidelně, kdy pošlete a kolik to je pouze na Vás, doporučujeme však spořit pravidelně a rozložit tak náklady tzv. Cost everič efekt.

Nákup zlata se provádí v den kdy se připíšou peníze na bankovní účet, nečekáme až se peníze nahromadí od klientů, tak jako konkurenční firmy.

Zlato je uskladněno v trezoru ČSOB, 1 x ročně si jej můžete nechat poslat domů. Volba je zcela na vás. Investiční zlato můžete i osobně vyzvednout, nebo směnit zpět na peníze. Uskladnění zlata je bez poplatku !

Ano, zlato je pojištěno na 100% své aktuální hodnoty.

Každý rok se provádí audit, který ověřuje stav majetku klientů ve fyzické podobě, dle přijatých plateb. Zlato je vedeno na vaše jméno, jako váš majetek a nespadá do konkurzní podstaty naší společnosti. Zlato je pořád Vaše.

Ano, můžete. Naše společnost vám garantuje zpětný odkup zlata bez poplatků za cenu London Fix. (kurzy.cz)

Investiční zlato je osvobozeno od DPH i od daně z výnosu a to ze zákona.

Zlato Vám zajistí hodnotu Vašich peněz do budoucna, bezpečnost a likviditu Vašeho majetku. Zlato je celosvětově uznávaná měna, kterou nakupují i centrální národní banky a to do dnes.

Svůj zlatý účet si kontrolujete on-line, přes Internet v chráněné klientské zóně, podobně jak jste zvyklí z internetového bankovnictví. Zde můžete sledovat stav Vašeho účtu, všechny platby i ceny, za které jste zlato nakoupili.

To je těžké rozhodnutí, zlato jsou peníze, jen jsou ve fyzickém stavu, budete muset část směnit opět na bankovky, tak jak to rychle směníte peníze na zlato, tak jej zase vyměníte zpět.

Nejnovější příspěvky

img
img
img